Kuvaus
Valikoiman sisältö Systainersissa:
80 paria Clamex P-14, 80 paria Tenso P14, sis esikiristetty
kiinnike, 30 paria Clamex P-14/10 Medius,
30 paria Clamex P14/10 Flexus, 20 kpl Bisco P-14 ja Tenso
P-14/10 työntötyökalu.
Valikoiman sisältö Systainersissa:
80 paria Clamex P-14, 80 paria Tenso P14, sis esikiristetty
kiinnike, 30 paria Clamex P-14/10 Medius,
30 paria Clamex P14/10 Flexus, 20 kpl Bisco P-14 ja Tenso
P-14/10 työntötyökalu.
| Paino | 4,3900 kg (kilogramma) |
|---|
Akkukäyttöinen Lamello Zeta P2 on johdoton urajyrsin, joka nopeuttaa P-System-liitosurien työstöä. Se mahdollistaa muotoutuvan P-System-uran muutamassa sekunnissa ja on akkukäyttöisyytensä ansiosta entistä joustavampi. Integroitu nostomekanismi aktivoituu automaattisesti suurimmalla jyrsintäsyvyydellä ja tekee sivuttaisen jyrsintäliikkeen P-Systemuraa varten. Erikokoiset ja eri tavoin toimivat liitoselementit voidaan nyt asettaa P-Systemuraan ilman työkaluja ja kiinnittää nopeasti ja pitävästi. Systainer kuljetusalaatikkossa: Akkukäyttöinen Zeta P2 -urajyrsin, P-System-jyrsin (DP), 2 x akku 18 V, LiHd 4,0 Ah, akkulaturi ASC 55, P-System-poranohjain ja pora, imuadapteri 36mm, etulevy 2 ja 4mm, pölypussi, työkalusarja ja kulmaohjain.
Lue lisää »
Lamello Zeta P2 on P-System-liitosjyrsinkone, joka sopii P-System-liitoselementeille ja on tarkoitettu muotonsa pitävän uran tekemiseen muutamassa sekunnissa. Integroitu nostomekanismi aktivoituu automaattisesti suurimmalla jyrsintäsyvyydellä ja tekee sivuttaisen jyrsintäliikkeen P-System-uraa varten. Erikokoiset ja eri tavoin toimivat liitoselementit voidaan nyt asettaa P-System-uraan ilman työkaluja ja kiinnittää nopeasti ja pitävästi. Toimituksen sisältö: Systainer kuljetuslaatikossa Zeta P2 urajyrsimen HW kovametalliterällä, kulmaohjain, imutuet 36 mm, kääntökappaleen kulma, etulevy 2 + 4 mm, työkalusarja, Clamex P -poratulkki sis. poranterän.
Lue lisää »
Lamello Zeta P2 on P-System-liitosjyrsinkone, joka sopii P-System-liitoselementeille ja on tarkoitettu muotonsa pitävän uran tekemiseen muutamassa sekunnissa. Integroitu nostomekanismi aktivoituu automaattisesti suurimmalla jyrsintäsyvyydellä ja tekee sivuttaisen jyrsintäliikkeen P-System-uraa varten. Erikokoiset ja eri tavoin toimivat liitoselementit voidaan nyt asettaa P-System-uraan ilman työkaluja ja kiinnittää nopeasti ja pitävästi. Toimituksen sisältö: Systainer kuljetuslaatikossa Zeta P2 urajyrsimen DP timanttiterällä, kulmaohjain, imutuet 36 mm, kääntökappaleen kulma, etulevy 2 + 4 mm, työkalusarja, Clamex P -poratulkki sis. poranterän.
Lue lisää »