Näytetään tulokset 2533–2544 / 3662
Musta 1-altainen Kiwi-allas laskutasolla. Kiwi kvartsikomposiittialtaat ovat kestäviä ja helppohoitoisia. Pinnoitteen hetkellinen lämmönkesto on 180 °C. Allas voidaan asentaa 30 mm ja 40 mm:n tasoon, ja se on varustettu kotimaisella Prevex-putkistolla.
Lue lisää »
Musta Kiwi-allas 490x510 mm. Kiwi kvartsikomposiittialtaat ovat kestäviä ja helppohoitoisia. Pinnoitteen hetkellinen lämmönkesto on 180 °C. Allas voidaan asentaa 30 mm ja 40 mm:n tasoon, ja se on varustettu kotimaisella Prevex-putkistolla.
Lue lisää »
Musta Kiwi-allas 425x500 mm. Kiwi kvartsikomposiittialtaat ovat kestäviä ja helppohoitoisia. Pinnoitteen hetkellinen lämmönkesto on 180 °C. Allas voidaan asentaa 30 mm ja 40 mm:n tasoon, ja se on varustettu kotimaisella Prevex-putkistolla.
Lue lisää »
Pyöreä musta Kiwi-allas. Kiwi kvartsikomposiittialtaat ovat kestäviä ja helppohoitoisia. Pinnoitteen hetkellinen lämmönkesto on 180 °C. Allas voidaan asentaa 30 mm ja 40 mm:n tasoon, ja se on varustettu kotimaisella Prevex-putkistolla.
Lue lisää »
RST-valutuskaukalo, joka soveltuu mm. 1- ja 1,5-altaisiin Kiwi-altaisiin, sekä laskutasollisiin Kiwi-altaisiin.
Lue lisää »
Edge -allas yhdellä altaalla, sisältää vesilukon.
Lue lisää »
Edge -allas yhdellä altaalla, sisältää vesilukon.
Lue lisää »
Edge -allas yhdellä altaalla, sisältää vesilukon.
Lue lisää »
Taittosokkelijalan päätyklipsi sokkelin kiinnittäämiseen jalkoihin 43679 ja 43680.
Lue lisää »
Taittosokkelijalka ruuvikiinnityksellä. Jalkaa voidaan säätää kääntämällä 95-130 mm ja 145-180 mm korkuiseksi.
Lue lisää »
Taittosokkelijalka 3x10 mm tappikiinnityksellä. Jalkaa voidaan säätää kääntämällä 95-130 mm ja 145-180 mm korkuiseksi.
Lue lisää »
Sinkitty ristipäinen yleisruuvi uppokannalla, pakattu 50 kpl /pss.
Lue lisää »